Замучив хронічний синусит або риніт?
Скажіть йому «Ауфідерзейн!»

Спрей «Еуфорбіум композитум Назентропфен С» чинить протинабрякову, протизапальну, противірусну, імунокорегуючу та протиалергічну дію, які базуються на активації захисних сил організму і нормалізації порушених функцій за рахунок речовин рослинного, мінерального та тваринного походження, що входять до складу препарату. Спрей показаний при синуситах і ринітах різної етіології.

Одужуйте швидше, та скажіть синуситам і ринітам «прощавай»! А ще… ми хочемо розказати вам, як препарат «працює».

Докладніше

Властивості спрея Еуфорбіум композитум
Назентропфен С

Активує захисні
сили організму

s_1

Протинабрякова та
протизапальна дія

s_2

Противірусна дія

s_3
s_4
s_5

Імунокоригуюча дія

s_6

У складі препарату речовини
рослинного, мінерального
та тваринного походження

s_8

Показання та склад

item_2
 • Показання

  Риніти різної етіології (вірусні, бактеріальні, алергічні) та видів (вазомоторні, сухі, гіперпластичні і атрофічні). Гострий і хронічний синусит. Озена (як додатковий засіб).

 • Склад

  100 г препарату містять: Euphorbium D4 – 1 г, Pulsatilla pratensis D2– 1 г, Luffa operculata D2 – 1 г, Hydrargyrum bijodatum D8 – 1 г, Mucosanasalis suis D8 – 1 г, Hepar sulfuris D10 – 1 г, Argentum nitricum D10 – 1 г, Sinusitis-Nosode D13 – 1 г;

  Допоміжні речовини: бензалконію хлорид, натрію дигідро фосфат, натріюгідро фосфат, натрію хлорид, вода очищена.

 • Лікарська форма

  Спрей назальний. Від прозорого до злегка опалесцентних, від безбарвного до злегка світло-жовтого кольору розчин, запах нейтральний.

 • Фармакотерапевтична група

  Комплексний гомеопатичний препарат.

  Препарат чинить протинабрякову, протизапальну, противірусну, імунокорегуючу та протиалергічну дії, що базуються на активації захисних сил організму і нормалізації порушених функцій за рахунок речовин рослинного, мінерального та тваринного походження, які входять до складу препарату.

 • Спосіб застосування та дози

  Разова доза: дорослим і дітям від 6 років - по 1-2 вприскування в кожну ніздрю 3-5 разів на добу; дітям від 2 років до 6 років - по 1 впорскуванню 3-4 рази на добу. Курс лікування 2-6 тижнів.

 • Протипоказання

  Гіперчутливість до бензалконію хлориду та інших компонентів препарату.

 • Належні заходи безпеки при застосуванні

  У перші кілька днів застосування препарату іноді можливе короткочасне збільшення секреції з носа, що є доброю ознакою і не потребує припинення лікування. Якщо симптоми зберігаються або погіршується стан, необхідно проконсультуватися з лікарем.

 • Особливості застереження

  Застосування у період вагітності або годування груддю:

  Через недостатність належного задокументованого досвіду питання про доцільність застосування препарату в період вагітності або годування груддю вирішує лікар індивідуально з урахуванням співвідношення користь-ризик.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами:

  Невідома.

  Діти:

  Препарат рекомендований для застосування дітям від 2 років (за призначенням лікаря).

 • Побічні ефекти

  Можливий розвиток алергічних реакцій у разі підвищеної чутливості до компонентів препарату. У поодиноких випадках після застосування препарату може спостерігатися подразнення слизової оболонки носа з відчуттям печіння і гіперсекрецією. У таких випадках застосування лікарського засобу слід припинити. У поодиноких випадках у пацієнтів зі схильністю до бронхіальної астми прийом препарату може викликати бронхоспазм через наявність у складі препарату бензалконію хлориду.

 • Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

  Сумісний з іншими лікарськими засобами.

Де знайти?