Мрієте аби супергерой
врятував дитину
від нежитю?
Це можливо
і без магічної сили!

Спрей «Еуфорбіум композитум Назентропфен С» показаний при ринітах різної етіології та синуситах у дітей від 2-х років (за призначенням лікаря) та дорослих. До його складу входять речовини рослинного, мінерального та тваринного походження.

«Еуфорбіум композитум Назентропфен С» сприяє активації захисних сил організму та чинить протинабрякову, протизапальну, противірусну, імунокорегуючу та протиалергічну дію.

А ще… ми хочемо розказати вам, як він «працює».

Докладніше

Властивості спрея Еуфорбіум композитум
Назентропфен С

Сприяє активації
захисних сил організму

s_1

Протинабрякова та
протизапальна дія

s_2

Противірусна дія

s_3
s_4
s_5

Імунокоригуюча дія

s_6

У складі препарату речовини
рослинного, мінерального
та тваринного походження

s_8

Показання та склад

item_2
 • Показання

  Риніти різної етіології (вірусні, бактеріальні, алергічні) та видів (вазомоторні, сухі, гіперпластичні і атрофічні). Гострий і хронічний синусит. Озена (як додатковий засіб).

 • Склад

  100 г препарату містять: Euphorbium D4 – 1 г, Pulsatilla pratensis D2– 1 г, Luffa operculata D2 – 1 г, Hydrargyrum bijodatum D8 – 1 г, Mucosanasalis suis D8 – 1 г, Hepar sulfuris D10 – 1 г, Argentum nitricum D10 – 1 г, Sinusitis-Nosode D13 – 1 г;

  Допоміжні речовини: бензалконію хлорид, натрію дигідро фосфат, натріюгідро фосфат, натрію хлорид, вода очищена.

 • Лікарська форма

  Спрей назальний. Від прозорого до злегка опалесцентних, від безбарвного до злегка світло-жовтого кольору розчин, запах нейтральний.

 • Фармакотерапевтична група

  Комплексний гомеопатичний препарат.

  Препарат чинить протинабрякову, протизапальну, противірусну, імунокорегуючу та протиалергічну дії, що базуються на активації захисних сил організму і нормалізації порушених функцій за рахунок речовин рослинного, мінерального та тваринного походження, які входять до складу препарату.

 • Спосіб застосування та дози

  Разова доза: дорослим і дітям від 6 років - по 1-2 вприскування в кожну ніздрю 3-5 разів на добу; дітям від 2 років до 6 років - по 1 впорскуванню 3-4 рази на добу. Курс лікування 2-6 тижнів.

 • Протипоказання

  Гіперчутливість до бензалконію хлориду та інших компонентів препарату.

 • Належні заходи безпеки при застосуванні

  У перші кілька днів застосування препарату іноді можливе короткочасне збільшення секреції з носа, що є доброю ознакою і не потребує припинення лікування. Якщо симптоми зберігаються або погіршується стан, необхідно проконсультуватися з лікарем.

 • Особливості застереження

  Застосування у період вагітності або годування груддю:

  Через недостатність належного задокументованого досвіду питання про доцільність застосування препарату в період вагітності або годування груддю вирішує лікар індивідуально з урахуванням співвідношення користь-ризик.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами:

  Невідома.

  Діти:

  Препарат рекомендований для застосування дітям від 2 років (за призначенням лікаря).

 • Побічні ефекти

  Можливий розвиток алергічних реакцій у разі підвищеної чутливості до компонентів препарату. У поодиноких випадках після застосування препарату може спостерігатися подразнення слизової оболонки носа з відчуттям печіння і гіперсекрецією. У таких випадках застосування лікарського засобу слід припинити. У поодиноких випадках у пацієнтів зі схильністю до бронхіальної астми прийом препарату може викликати бронхоспазм через наявність у складі препарату бензалконію хлориду.

 • Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

  Сумісний з іншими лікарськими засобами.

Де знайти?